Futás

Október 16-án huszonhatodik alkalommal rendezte meg Törökbálinton a Kerekdomb Környezetvédelmi Egyesület Fernengel tanár úr vezetésével a “Kerekdomb” futást. A gyönyörű időben húsz jelenlegi és volt trefortos teljesítette a korosztályának megfelelő távot a Trefort futókör színeiben. Czivinger Lilla tanárnő és Vadas Balázs tanár úr elkísérték a diákokat, sőt teljesítették a 4,7 illetve 7,7 km-es, tereppel nehezített távot. Több futókörös (Vitéz Bence, Fernengel Zsuzsanna és Fernengel Mihály) dobogóra is állhatott, sőt az összes (431) induló között kisorsolt 250 ezer Ft értékű Bottecchia kerékpárt is trefortos diáknak szánta a szerencse: Mészáros Máté  (7. a) vihette haza a trekking biciklit. A Kerekdomb futás 26 éves történetében harmadszor fordult elő, hogy a iskolánk egy diákja hozta el a kisorsolt kerékpárt. Ezért is érdemes velünk tartani az őszi-tavaszi versenyeken. A legközelebbi futókörös esemény november 12-én, szombaton lesz a Margit szigeten. Minden mozogni szerető diákot, tanárt, családtagot szeretettel várunk.