Gyermeknapi gyűjtés

Az iskolai közösségi szolgálat felhívása gyermeknapi gyűjtésre

Kedves Diákok, Tisztelt Szülők, Trefortos Családok! Iskolánk közösségi életének fontos eseménye az Iskolai Közösségi Szolgálati jótékonysági vásár, melyet minden év decemberében szoktunk megszervezni. A vásáron csekély összegért értékesítünk használt, jó állapotban levő tárgyakat, könyveket, illetve saját készítésű édességeket és süteményeket. A bevételből ajándékcsomagot állítunk össze a KórházSuli, a Rege utcai Gyermekotthon és a Heim Pál Gyermekkórház részére, illetve támogatjuk a Civilek a Palotanegyedért Egyesület karácsonyi gyermekprogramját. Ebben a tanévben nem tudtunk vásárt tartani, ezért más módon szeretnénk a fent említett intézményeket támogatni és gyermeknapra őket megajándékozni. Az iskolai Alapítványon keresztül, “IKSZ Gyermeknap” címen gyűjtést indítunk, ennek keretében – a jótékonysági vásárhoz hasonlóan -, kisebb összegek befizetésével támogathatják a kezdeményezést. A bevételből ajándékcsomagokat állítanánk össze. Kérjük, hogy amennyiben hozzá tudnak járulni a gyűjtéshez, az Alapítvány számlájára utalják át az Önök által felajánlott összeget, “IKSz Gyermeknap” közleménnyel május 10-ig. A Trefort Gyakorlóiskola Alapítvány adószáma 19656946-1-42, bankszámlaszáma 11705008-20136569. Szíves segítségüket előre is nagyon köszönjük.

Bogdán Krisztina tanárnő, az Iskolai Közösségi Szolgálat nevében