HÓDítsd meg a biteket!

Több mint háromszáz iskola több mint harmincezer diákja vett részt a címben jelzett (e-Hód) versenyen hat korcsoportban szerte az országból. Iskolánkból közel százötven tanuló indult, iskolaidőben, informatika órák alatt oldották meg a kitűzött feladatokat. A 7-8. osztályos kategóriában az országban 48 maximum pontos dolgozat született, közöttük voltak: Forray-Nagy Bálint (7. a), Farkas Gábor (7. a), Birócsák Olivér (7. a), Godó Miklós (8. a), Nemes Milán (8. b), ők tehát holtversenyben első helyezést értek el. Harmadik helyezett: Süle Dóra (7. a). Az első tíz helyezett között tizenhét trefortos volt. A kilencedikes-tizedikes korcsoportban tizenegyen végeztek az első tízben, köztük Rónai Alexandra (9. a) ötödik lett. (A versenyen minden azonos pontszámot elért versenyző helyezési száma megegyezik, így az első tíz hely 159 tanulót jelent a 9-10. évfolyamosok kategóriájában és 317 tanulót a 7-8. évfolyamon.)