Floorball

Iskolánk csapata most először nevezett a Vácrátóton rendezett kupanapra, a csapat tagjai közt jelenlegi és volt tanulók is szerepeltek. A játék nagypályán zajlott 5+1-es felállásban. A csapat az összes csoportmeccset és az elődöntőt megnyerve jutott a döntőbe, itt a második helyet szerezte meg. A csapat tagjai Godó Miklós, Csekei Boldizsár, Plander Benedek, Mészáros Márton, Szűcs András, Szilágyi Zsolt, Szabó Vilmos és Páll Gábor voltak.

Iskolánk csapata részt vett a Budapesti Egyetemi és Főiskolai Sportszövetség által szervezett kispályás kupán. A 16 csapatos nemzetközi mezőnyben a Trefort alakulata csoportelsőként jutott tovább, majd egy izgalmas büntetőpárbajt követően a felsőházban folytathatták a játékot, ahol a negyedik helyet szereztük meg. A csapat tagjai: Mészáros Márton, Csekei Boldizsár, Plander Benedek, Virágh Márton, Godó Miklós, illetve egy öregdiák, Berecz László voltak. Vezető edző: Szűcs András.