“FEDEZD FÖL A TREFORTOT!” – REGISZTRÁCIÓ

2020. február 21-én, pénteken 16 és 18 óra között, két idősávban rendezzük meg a „Fedezd föl a Trefortot!” névre hallgató programunkat. Erre azokat a hozzánk jelentkező hatodikos diákokat várjuk, akik elérték a szóbelire történő behívás ponthatárát (tehát azokat is, akik írásbeli és hozott pontjaik alapján felmentést kaptak a szóbeli alól). A programokon semmit nem pontozunk. A részvétel fakultatív, de regisztrációhoz kötött. A regisztrációra a gyermek nevének, a szülő e-mail címének és a gyermek által első nyelvként tanulni kívánt nyelv (angol vagy német) megadásával van lehetőség ITT, február 21., péntek 7.45-ig. A programra regisztrált diákokat mi osztjuk be az egyes foglalkozásokra. Egy tanuló két egymást követő programon vehet részt (16.00 és 16.45, valamint 17.00 és 17.45 között). A tájékozódásban hetedikes diákjaink segítenek. A szülőket ezzel párhuzamosan tanári pódiumbeszélgetésre invitáljuk. Erre 16.00 órai kezdettel a második emeleti nagy tornatermünkben kerül majd sor. Külön regisztráció ehhez nem szükséges.