A tanárok nevei, fényképei, email címei a tantárgyak, azon belül a tanárok ábécé rendjében láthatók itt, akik között tantárgy szerint lehet keresni.


Arnóczki Ildikó
német


Bajza Sándor
osztályfőnök (11.c), angol


Bareithné Kecskés Mária
testnevelés


Barta Máté
osztályfőnök (7.a), történelem, angol


Böddiné Schróth Ágnes dr.
kémia


Bogdán Krisztina
spanyol


Boronkai-Horváth Zsófia
földrajz, biológia


Bozóki Gabriella
magyar


Bugán Ilona
spanyol


Csapodi Zoltán
történelem


Cserős Borbála
osztályfőnök (11.b), magyar


Czivinger Lilla
testnevelés


Deméné Mohay Borbála
történelem


Draskóczy-Littner Anita
néptánc


Elekes Katalin
angol


Éltető Péterné
spanyol


Erdős Katalin
francia


Erős-Honti Julianna
biológia


Fábián László
osztályfőnök (9.c), magyar, média


Faragó Norbert
biológia, kémia


Farkas Csaba
informatika


Farkas Ferenc
osztályfőnök (12.c), kémia, matematika


Farkas Katalin
osztályfőnök (10.a), történelem, társadalomismeret


Farkasné Gács Enikő
matematika, fizika


Ferencz Gábor
testnevelés


Fernengel András
osztályfőnök (12.a), kémia, biológia


Filotás Viktória
rajz


Friedman Eszter
osztályfőnök (7.b), matematika


Fűzik Mira
francia, magyar


Garamvölgyi Eszter
angol, német


Gedeon Gábor
biológia


Gianone Kinga
angol


Gregorics Ádám
osztályfőnök (8.a), angol


Gyertyánfy András
történelem


Havasi Helga
német


Hegedűs Dániel
osztályfőnök (9.a), testnevelés


Ispánovity Edit
angol


Jakabné Tóth Tímea
osztályfőnök (8.b), testnevelés


Jászné Kajmádi Mónika
német


Kaczor László
ének-zene


Keisz Ágoston
osztályfőnök (12.b), magyar, történelem


Kis Kelemen Éva
földrajz


Kiss Csilla dr.
történelem


Kolossváry-Nagy Nóra
társadalomismeret


Kovács Gabriella
rajz


Kovács Géza
fizika


Kovács Máté
francia


Kubicza János
testnevelés


Kutrovácz László
osztályfőnök (8.c), kémia, biológia


Lenkefi Ferencné
osztályfőnök (10.b), angol


Magyarné Ulrich Zsuzsanna dr.
történelem


Máriáss Márta
német


Mohay Péter
matematika


Nikolics Noémi
angol


Pál Gergely
német, történelem


Pásztor Dóra
földrajz, magyar


Pentz Anna Mária
magyar


Piláth Károly dr.
fizika, informatika


Regele György
informatika


Rezsekné Fehér Laura Rita
angol


Sapszon József
testnevelés


Somlói Zsófia
informatika, matematika


Szabó Ádám
magyar


Szabó Éva
német


Szabó Zsanett
informatika, matematika


Szakmány Csaba
osztályfőnök (10.c), fizika, kémia


Szalay Attila
tánc


Szemán Renáta
német


Szemethy Tamás
osztályfőnök (11.a), történelem, társadalomismeret


Szénásiné Steiner Rita dr.
angol


Szentkláray Nóra
angol


Szőkefalvi-Nagy Eszter
francia


Tobisch Márta
matematika


Tóvizi Katalin
osztályfőnök (9.b), testnevelés


Ujházy Márton
matematika


Varga György
fizika


Veszprémi Ferenc
matematika


Vitkóczi Fanni
osztályfőnök (7.c), matematika, fizika


Weiszburg Zsuzsanna
ének-zene