A tanárok nevei, fényképei, email címei a tantárgyak, azon belül a tanárok ábécé rendjében láthatók itt, akik között tantárgy szerint lehet keresni.


Arnóczki Ildikó
német


Bajza Sándor
angol


Bán Áron
társadalomismeret, történelem


Bareithné Kecskés Mária
testnevelés


Barta Máté
osztályfőnök (9.a), történelem, angol


Bartha Regina
német


Bogdán Krisztina
spanyol


Boronkai-Horváth Zsófia
földrajz, biológia


Bozóki Gabriella
osztályfőnök (8.b), magyar


Bugán Ilona
spanyol


Csapodi Zoltán
történelem


Cserős Borbála
magyar


Czivinger Lilla
testnevelés


Deméné Mohay Borbála
történelem


Dorka Noémi
rajz


Draskóczy-Littner Anita
néptánc


Elekes Katalin
angol


Éltető Péterné
spanyol


Erdős Katalin
francia


Erős-Honti Julianna
osztályfőnök (8.a), biológia


Fábián László
osztályfőnök (11.c), magyar, média


Faragó Norbert
osztályfőnök (8.c), biológia, kémia


Farkas Csaba
informatika


Farkas Ferenc
kémia, matematika


Farkas Katalin
osztályfőnök (12.a), történelem, társadalomismeret


Fernengel András
kémia, biológia


Friedman Eszter
osztályfőnök (9.b), matematika


Fűzik Mira
osztályfőnök (11.a), francia, magyar


Gáspár Csaba
angol, matematika


Gedeon Gábor
biológia


Gregorics Ádám
osztályfőnök (10.a), angol


Havasi Helga
német


Ispánovity Edit
angol


Jakabné Tóth Tímea
osztályfőnök (10.b), testnevelés


Jászné Kajmádi Mónika
német


Kaczor László
ének-zene


Keisz Ágoston
magyar, történelem


Kis Kelemen Éva
földrajz


Kiss Csilla dr.
osztályfőnök (7.a), történelem


Kovács Gabriella
rajz


Kovács Géza
fizika


Kovács Petra
angol, német


Krasser Petra
angol


Kubicza János
testnevelés


Kutrovácz László
osztályfőnök (10.c), kémia, biológia


Lenkefi Ferencné
osztályfőnök (12.b), angol


Lovász Lilla
biológia, kémia


Máriáss Márta
német


Mészáros Péter
ének-zene


Mohay Péter
matematika


Németh Krisztina
kínai


Nikolics Noémi
angol


Pál Gergely
történelem


Pásztor Dóra
osztályfőnök (7.c), földrajz, magyar


Pentz Anna Mária
magyar


Piláth Károly dr.
fizika, informatika


Regele György
informatika


Rezsekné Fehér Laura Rita
angol


Rikkert Judit
angol, német


Sapszon József
testnevelés


Schweininger Péter
történelem


Somlói Zsófia
informatika, matematika


Szabó Ádám
magyar


Szabó Éva
német


Szabó Zsanett
informatika, matematika


Szakmány Csaba
osztályfőnök (12.c), fizika, kémia


Szauer Marcell
matematika, fizika


Szeift-Mogyorósi Krisztina
társastánc


Szemán Renáta
német


Szemethy Tamás
történelem, társadalomismeret


Szentkláray Nóra
angol


Szőkefalvi-Nagy Eszter
francia


Tobisch Márta
matematika


Tóvizi Katalin
osztályfőnök (11.b), testnevelés


Ujházy Márton
osztályfőnök (7.b), matematika


Varga György
fizika


Veszprémi Ferenc
matematika


Vitkóczi Fanni
osztályfőnök (9.c), matematika, fizika


Weiszburg Zsuzsanna
ének-zene


Zsubori Barnabás
testnevelés