Untitled Document

 

A 2017 / 2018-AS TANÉVRE MEGHIRDETETT SZAKKÖRÖK

(szeptember 11-én kiegészítve)
 
 
 
 
Tantárgyakhoz kapcsolódó szakkörök
angol
szakkör Elekes Katalin heti egy óra
szakkör Nikolics Noémi

7. évfolyam saját csoport csütörtök 7. óra

OKTV előkészítő Nikolics Noémi

11. évfolyam saját csoport egyeztetés alapján

szakkör Rezsekné Fehér Laura

8. évfolyam saját csoport kedd vagy csütörtök 7. óra

szakkör Rezsekné Fehér Laura

10. évfolyam saját csoport csütörtök heti egy óra tömbösítve

szakkör Szénásiné Dr. Steiner Rita

7. évfolyam saját csoport kedd 7. óra

szakkör Szénásiné Dr. Steiner Rita

8. évfolyam saját csoport csütörtök 7. óra

szakkör Szénásiné Dr. Steiner Rita

11. évfolyam saját csoport kedd 8-9. óra

Speaking Club Szénásiné Dr. Steiner Rita

11. évfolyam saját csoport péntek heti 1 óra

nyelvvizsga felkészítő Szentkláray Nóra

10. évfolyam kedd 8. óra

 
biológia
versenyfelkészítő Faragó Norbert 10. évfolyam kedd, vagy szerda
természetismeret Faragó Norbert 8. évfolyam kedd, vagy szerda
„Zöld” Trefort Fernengel András 7-12. évfolyam péntek
embertan

Gedeon Gábor

9. évfolyam szerda

ZooFort

Gedeon Gábor

7-10. évf.
versenyfelkészítés

Gedeon Gábor

11. évfolyam csütörtök
versenyfelkészítés Szászné Heszlényi Judit 11-12. évfolyam hétfő 14.00
 
dráma
dráma érettségire felkészítés

Dr. Kiss Csilla

12. évf. megbeszélés szerint
 
fizika
szakkör Kovács Géza

9., 10. évfolyam

szakkör Varga György 10. b
szakkör Vitkóczi Fanni 8. évfolyam
 
földrajz

földgömb

Boronkai-Horváth Zsófia

7.-12. évfolyam

állatföldrajz Kéri András

7-8. évfolyam péntek

 
francia
OKTV felkészítés Domokos Katalin  
OKTV felkészítés Gonda Zita  
szakkör Gonda Zita 10. évfolyam
francia színjátszó kör

Poros András

7-12. évfolyam péntek 15.15-16.30 fszt. tornaterem
 
informatika
közép informatika szakkör Piláth Károly szerda 14.00-15.30
szakkör Regele György 8 .a
Ten Tech-re mesterséges info Regele György 8 .a
 
kémia
kísérletek

Farkas Ferenc

8. évfolyam szerda
versenyfelkészítő

Kutrovácz László

12. évfolyam péntek
versenyek, kísérletek Schróth Ágnes 9. évfolyam csütörtök
versenyfelkészítő

Szakmány Csaba

11. évfolyam csütörtök
 
latin
szakkör

Lenkefi Ferencné

7-10. évfolyam
 
matemtatika
korrepetálás

Farkas Ferenc

12. évfolyam péntek
feladatmegoldás Friedman Eszter 9. c csütörtök 7. óra
feladatmegoldás Gombos Éva 9. a csütörtök 8. óra
szakkör

Mohay Péter

7. c osztály, péntek 14.30, első: szept. 15.
korrepetálás Tobisch Márta 7.-12. évfolyam csütörtök 15.00-16.00 10.b terme
versenyfelkészítő Tobisch Márta 10. évfolyam kedd 15.15-16.00 10.b terme
OKTV felkészítő Tobisch Márta 12. évfolyam szerda 15.15-16.00 10.b terme
korrepetálás Ujházy Márton szerda 14.15
OKTV felkészítő Ujházy Márton 11. évfolyam csütörtök 14.15-15.30
szakkör Ujházy Márton 7. a és 7. b osztály, kedd vagy szerda 7. óra
korrepetálás Veszprémi Ferenc hétfő 14.15
feladatmegoldás Veszprémi Ferenc 9. b csütörtök 7. óra
feladatmegoldás Vitkóczi Fanni 8. évfolyam csütörtök vagy péntek 7. óra
 
német
középfokú nyelvvizsgára felkészítés

Arnóczki Ildikó

kedd vagy szerda 8. 9. óra
német nyelvi ismétlő

Havasi Helga

9. évfolyam csütörtök 7. óra
német nyelvű olvasó szakkör Szabó Éva

11. évfolyam hétfő 8. óra

 
rajz
rajz és művészettörténet OKTV felkészítő

Kovács Gabriella

hétfő 1., 2. óra alagsor műhely
 
spanyol
OKTV felkészítés

Bogdán Krisztina

12. évfolyam megbeszélés szerint
társalgás

Bugán Ilona

12. évfolyam megbeszélés szerint
OKTV felkészítés Éltető Katalin 12. évfolyam megbeszélés szerint
 
testnevelés
gyógytestnevelés

Jakabné Tóth Tímea

szerda 7.-8. óra csütörtök 7. óra
gyógytestnevelés

Kálmán Éva

hétfő 8. óra

asztalitenisz Sapszon József 7-8. évfolyam csütörtök 7. óra

röplabda

Tóvizi Katalin

7-12. évfolyam lányok csütörtök 7. 8. 9.10.óra

Trefort futókör Fernengel A ndrás, Tóvizi Katalin  
floorball

Regele György

kedd 15.30-17.00 Pázmány, péntek 15.30-16.30 II.em. tornaterem

 
történelem
OKTV felkészítés

Csapodi Zoltán

12. évfolyam megbeszélés szerint
OKTV felkészítés

Farkas Katalin

11-12. évfolyam megbeszélés szerint
 
 
Tantárgyakhoz nem kapcsolódó szakkörök
 
MEP Szemethy Tamás

9-12. évfolyam hétfő 15.00-16.30

kórus Mészáros P., Weiszburg Zs 7-12. évfolyam
színjátszó Bozóki Gabriella  
horgolás, Amigurimi (jobb- és balkezeseknek)

Bugán Ilona

7-12. évf.
sakk

Kubicza János

7-12. évfolyam csütörtök 7. óra

néptánc-palotás Drakóczy-Littner Anita 12. évfolyam megbeszélés szerint
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ma 2017. szeptember 22., péntek,
Móric napja van.

Eseménynaptár 

Elte Mail

Elektronikus napló

Tanároknak


e-Ellenőrzőkönyv

Szülőknek


TANKÖNYVRENDELÉS
TANKÖNYVEK
Emelt fizika kísérletek

A HÉT VERSE
ÖREGDIÁK HÍREK

Treff

érettségi előkészítő

Webmester: Piláth Károly