Untitled Document
 
ESEMÉNYNAPTÁR
 
A hatodikosok írásbeli felvételije
január 20.
 
Kémia OKTV második forduló
január 22.
John Tamás (12. b)
 
Varga Tamás matematikaverseny második forduló
január 23.
Bognár Bence (7. a), Góczán Balázs, Gozlan-Vajda Noémi, Miklósi Márk, Mile Zsófia, Németh Emese, Papp Petra, Tóth Kata, Vadász Dániel (7. b), Bubrik Márton, Molnár Marcell, Szalai Zalán (7. c), Farkas Péter (8. a), Nemes Nóra, Reményi Péter, Semjén Adriána Mária (8. c).
 
Matematika OKTV második forduló
január 24.
Bognár Bence (7. a), Góczán Balázs, Gozlan-Vajda Noémi, Miklósi Márk, Mile Zsófia, Németh Emese, Papp Petra, Tóth Kata, Vadász Dániel (7. b), Bubrik Márton, Molnár Marcell, Szalai Zalán (7. c), Farkas Péter (8. a), Nemes Nóra, Reményi Péter, Semjén Adriána Mária (8. c).
 
Horváth Mihály történelemverseny második forduló
január 24.
Héthelyi Máté (9. a), Pap Dóra, Nagy Levente, Gereczi Botond (10. a), Zelei Regina (10. b).
 
Angol OKTV második forduló
január 25.
Jókay Kristóf, Nádi Flóra (11. c)
 
Az első félév utolsó tanítási napja
január 26.
 
Német OKTV második forduló
január 29.
Borbély Dóra (12. a)
 
A kijavított felvételi írásbeli dolgozatok megtekintése
január 29-30.
 
Bizonyítványok kiosztása
február 2.
 
Francia OKTV második forduló
február 2.
Zilahy Anna (11. c)
 
Informatika OKTV második forduló
február 2.
Pócz Gergely (12. a) és Sipos Noémi (11. a)
 
Trefort bál
február 2.
Este hat órától fél tízig a kilencedik osztályosok szervezésében
 
Magyar irodalom OKTV második forduló
február 6.
Kovács Csenge (12. b)
 
Arany Dániel matematikaverseny második forduló
február 6.
Bauman Richárd, Bárány Benedek, Bedő Katalin, Fekszi Csaba, Fertő Emma, Gödény Ákos, Kása Csaba, Kormos Ákos, Rieder András (9. a), Filotás Dénes, Pafféri Péter (9. b), Bánszki Balázs, Benczúr Máté, Jókay Benedek, Penc Márk (9. c), Varga Eszter Anna (10. c).
 
Trefort Támogatói Vacsoraest
február 9.
Szülők és tanárok részére. Részletek: ►►►
 
Síszünet
február 10-18.
 
Iskolai sítábor
február 10-15.
 
Biológia OKTV második forduló
február 12.
Erhardt Julia (11. c), Lipták Zoltán (11. a), Mészáros Dorina (11. c),  Budavári Richárd (12. c), Nguyen Huong Giang (12. a), Donkó Zsombor (12. c), Varga Eszter (12. c)
 
Művészettörténet OKTV második forduló
február 12.
Simon Mihály (12. b)
 
Spanyol OKTV második forduló
február 19.
Nagy Katica (12. a)
 
Dráma OKTV második forduló
február 19.
Zilahy Anna (11. c)
 
Kosáry Domokos történelemverseny második forduló
február 20.
Kecskeméti Bálint (7. c), Banga András, Héthelyi Máté (9. a), Gereczi Botond, Nagy Levente és Pap Dóra (10. a)
 
Megemlékezés a kommunista diktatra áldozatairól
február 23.
 
"Fedezd föl a Trefortot"
február 23.
Program a Trefortba jelentkező hatodikoosok számára
 
Bolyai matematika csapatverseny döntője
február 24.
 
Szóbeli felvételi
március 3.
 
Országos munkanap
március 10. szombat
 
Ír nap
március 12.
 
Megemlékezés az 1848/49-es forradalomról és szabadságharcról
március 14.
 
MEP nemzeti ülés
március 14-19.
 
A Frankofónia ünnepe
március 21.
 
XX. iskolai diákszínjátszó fesztivál
március 24.
 
Tavaszi szünet
március 29. - április 3.
Szaktanári fogadóóra
április 9.
17-től 19 óráig
 
Megemlékezés a holokauszt áldozatairól
április 16.
 
Szaktanári fogadóóra
április 16.
17-től 19 óráig
 
Országos munkanap
április 21. szombat
 
spanyolos program – San Jordi/könyv napja
április 23.
 
Ballagás
május 4. péntek
 
Sportnap
május 7. hétfő
A 7-11. évfolyamokon
 
Középszintű szóbeli érettségi
június 18-20.
12. a, 12. c
 
Középszintű szóbeli érettségi
június 21-23.
12. b
 
Tanévzáró ünnepség
június 18. hétfő
Este
 
Nyári szünet
június 19. - augusztus 31.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ma 2018. január 20., szombat,
Fábián, Sebestyén napja van.

Eseménynaptár 

Elte Mail

Elektronikus napló

Tanároknak


e-Ellenőrzőkönyv

Szülőknek


TANKÖNYVRENDELÉS
TANKÖNYVEK
Emelt fizika kísérletek

Ebédbefizetési
időpontok
februárra
jan.11-15 között
márciusra
febr. 20-22 között
áprilisra
márc.
8.-12 között
 
A HÉT VERSE
ÖREGDIÁK HÍREK

Treff

érettségi előkészítő

Webmester: Piláth Károly