A felvételizőknek és szüleiknek

A jelentkezők felvételi jegyzékén a tanulók most is 11 jegyű oktatási azonosítójukkal vagy – amennyiben a jelentkezési lapjukon megadtak ilyet – jeligéjükkel szerepelnek. Jelen lista azon diákok pontszámait tartalmazza, akiknek a felvételt szóbeli nélkül ajánlottuk meg, valamint akiket behívtunk a szóbeli meghallgatásra, köztük a szóbelire vonatkozó méltányossági kérelmek alapján behívottakkal.

Azonos összpontszám esetén – a felvételi tájékoztatónkban közölteknek megfelelően – a következő szempontok szerint rangsoroltunk: 1. az írásbeli felvételin elért pontszám, 2. a szóbeli felvételin elért pontszám, 3. a hozott pontok, 4. valamelyik írásbelin elért kiemelkedő pontszám, 5. idősebb testvér járt vagy jár hozzánk.

A FELVÉTELI TOVÁBBI RENDJE

március 24-ig van lehetőségük a tanulói adatlapok módosítására (sorrendmódosítás), április 30-ig kiértesítjük a diákokat a végleges felvételi döntésünkről.

Érdemes-e márciusban felvételi rangsort módosítani?

Hányadik helyen rangsoroltak kezdték meg tanulmányaikat 7. évfolyamunkon az első 100-ból?