Beiratkozása a hetedik évfolyamra

Az emberi erőforrások minisztere 10/2020. (V. 29.) sz. határozata értelmében ezúton is tájékoztatjuk a 2020 őszén induló hetedik évfolyamunkra felvett diákjaink szüleit és törvényes képviselőit, hogy az A osztály beiratkozása 2020. június 22-én, hétfőn 9 és 16 óra között, a B osztályé 23-án, kedden, a C osztályé 24-én, szerdán lesz ugyanebben az időintervallumban. A beiratkozás előre elkészített ütemezés szerint az iskola nagytanári termében, családonként egy felnőtt és az osztályfőnök jelenlétében fog történni. Iskolánkban az ún. NEK adatlapok benyújtási határideje 2020. szeptember 1., kedd. Ezekről az információkról e-mailben is tájékoztattuk az érintett szülőket és törvényes képviselőket.