Előkészítő hatodikosoknak

Minden év szeptemberében, így idén is előkészítő tanfolyamok indulnak iskolánkban hatodikos diákok számára magyar irodalom és matematika tárgyakból. A tanfolyamok szeptember közepétől január közepéig, az írásbeli felvételiig tartanak. A tanfolyamokat nagyrészt iskolánk jelenlegi tanárai vezetik. A foglalkozások során felkészítjük a diákokat a központi írásbeli feladatsorok megoldására, és pótoljuk a tudásukban esetleg fennálló hiányosságokat. A foglalkozásokon a gyerekek házi feladatokat is kapnak. Az órai és a házi feladatokat tartalmazó, az otthoni felkészülést is támogató „15 lépésben a hatosztályos gimnáziumba” című kiadványunkat kézhez kapják, így külön tankönyvre vagy példatárra nincs szükség. Az órákat hétköznap 15 órától, illetve szombatonként 9 órától tartjuk az iskola épületében. Az időpontokról részletesebben telefonon nyújtunk tájékoztatást. A 14 hetes tanfolyam teljes díja egy tantárgy esetén 30.000 Ft, két tantárgy esetén 60.000 Ft. A felkészítő kiadványok ára tárgyanként 2500 Ft. Jelentkezni augusztus 24-től szeptember közepéig az iskola földszintjén található előkészítő irodában lehet a tanfolyam és a felkészítő kiadvány díjának befizetésével. Az iroda augusztusban hétköznap 10 és 15, szeptemberben 10 és 17 óra között van nyitva. További információ: 266-39-89, 328-00-92.